Skarbiec Poznań jest częścią większej grupy sejfów ze skrytkami w Szkocji i Anglii, a także w Irlandii. Byliśmy pierwszym niezależnym centrum depozytowym w Irlandii i Szkocji. Zapewniamy usługi powiernicze dla osób prywatnych i firm, pozwalając im na zabezpieczenie ich najbardziej cennych rzeczy w bezpiecznym, supernowoczesnym skarbcu.

Jako członek Safe Deposit Federation (SDF), Merrion Vaults spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i prywatności. Oferujemy wynajem sejfów w różnych rozmiarach i okresach najmu, aby spełnić wszystkie wymagania.

Większość polskich bankow nie oferuje już swoim klientom usługi “skrytek depozytowych”, ale teraz bardziej niż kiedykolwiek firmy i osoby prywatne muszą zabezpieczyć cenne mienie.

Nasz obiekt oferuje różne rozmiary sejfów, aby spełnić wszystkie wymagania klienta. Mniejsze sejfy są idealne do przechowywania biżuterii, gotówki, cennych monet oraz dysków komputerowych. MID-RANGE sejfy są przeznaczone do przechowywania aktów własności oraz innych ważnych dokumentów. Większe sejfy są idealne dla kolekcjonerów znaczków, na większe ilości dokumentów, dzieła sztuki, które muszą być bezpiecznie przechowywane. Jesteśmy również jedynym z niewielu skarbców w Polsce oferującym bezpieczne pomieszczenia dla przedmiotów wielkogabarytowych (dzieł sztuki i cennych mebli).

Jesteśmy usytuowani w samym sercu Poznania, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku. Naszym celem jest zapewnienie klientom wyjątkowych i najwyższej jakości usług, zapewniając bezpieczeństwo najbardziej cenionych rzeczy, dokumentów i biżuterii.

8316Skarbiec Poznań, Merrion Vaults, Glasgow Vaults, Newcastle Vaults i Liverpool Vaults został założony przez Séamusa Fahy i Davida Walsh‘a.

Séamus Fahy studiował Biznes na Uniwersytecie w Limerick, zanim został handlowcem naftowym i kapitałowym. W 2008 roku założył Voltaire Diamonds, wiodącego dostawcę pierścionków zaręczynowych i pierścionków z brylantami. Dostrzegł szansę na skrzynki depozytowe w Dublinie, a później również w innych miastach UK.

David Walsh studiował finanse w University College Cork. W 1999 r. Założył City Box Advertising, który stał się największą brytyjską i irlandzką firmą medialną.

Publikacje w mediach: